online-jegyvásárlás
online bérletvásárlás
fbikonSzentendrei Nyár és Teátrum
 
 
Szentendrei Teátrum és Nyár blog
 
Dunaparti művelődési ház Szentendrei Tavaszi Fesztivál Szentendrei nyár és teátrum ADVENT SZENTENDRÉN  P'Art Mozi Szentendrei Kulturális Központ
Dunaparti művelődési ház Szentendrei Tavaszi Fesztivál Szentendrei nyár és teátrum ADVENT SZENTENDRÉN  P'Art Mozi Szentendrei Kulturális Központ

 

XI. SZENTENDRE ÉJJEL-NAPPAL NYITVA FESZTIVÁL
2016-08-11.

PROGRAMNAPTÁR

Augusztus 26. péntek

10.00 PMK, BABA-MAMA SAROK ÁTADÁSA, KIÁLLÍTÁSMEGNYITÓ

10.45 PMK, SUTTOGÓ - baba-mama foglalkozás (11:30-kor is) 

14:00 Dumtsa Korzó, CSALÁDI ÓRIÁS FESTMÉNY KÉSZÍTÉSE (19:00-ig)

15:00 Dumtsa Korzó, ÓRIÁSBUBORÉK-EREGETÉS

17:00 Borszínpad, OTI VOICE BAND

17:00 Dumtsa Korzó, MC GUACHO - koncert 

17:00 Palmetta Design Galéria, „CSIZMA AZ ASZTALON” művészek és lábbelik

17:30 Japánkert, JAPÁNKERT BEMUTATÓ ÉS ELŐADÁS

18:00 Péter-Pál Galéria, METROPOLITAN SZENTENDRÉN, textiles diplomamunkák

18:00 Szerb u. 2/a., NYITOTT SZÖVŐSZÉKEK – műhelylátogatás

18:00 Kecskés-próbaterem, TÖRÖK ZENE, régi hangszerekkel és énekekkel

18:30 Borszínpad, GYPS'N'RIPS FEAT. ORBÁN BORI

19:00 Fő tér,  OPANKE TÁNCEGYÜTTES, SZERB TÁNCHÁZ  

19:00 Kacsakő Bisztró, BORIVÁN NAGYZENEKAR

19:00 Apáti Galéria, A VALÓSÁG ABSZURDITÁSÁNAK FELISMERÉSE, dadaista est

19.00 Dumtsa Korzó,  UKNOW DUÓ koncertje

19:30 Elevenkert, PÖRKÖLT PROJEKT -  koncert

20:00 Borszínpad, BG5 ZENEKAR

20:00 Erdész Galéria & Design,  „HAJÓZNI JÓ” – kiállításmegnyitó

20:00 Apáti Galéria, A VALÓSÁG ABSZURDITÁSÁNAK FELISMERÉSE, dadaista est

20:00 Városi Vendégház, ÉTELFESTÉK – performansz

20:00 Art6 Szalon,  ART6 VIRÁGVARÁZS – GUBÓPROJEKT

20:00 Mondvacsinált utca,  DJ HANI LIVE SET

20:30 Fő tér,  TŰZZSONGLŐR BEMUTATÓ

21:00 Apáti Galéria, A VALÓSÁG ABSZURDITÁSÁNAK FELISMERÉSE, dadaista est

21.00 Dumtsa Korzó, DINAMIT DUDES – koncert

21:00 Elevenkert (HALÁL; ORGAZMUS) – koncert

21:00 Dumtsa Jenő u. 9. udvar,  EGY FALAT SZENTENDRE

21:00 Dorothea Bistro Café,  KAZAI ÁGNES és STEFAN UHRINAK – koncert 

21:00 Art6 Szalon,  ART6 VIRÁGVARÁZS – HOMOKANIMÁCIÓ 

21:30 Borszínpad,  THE BITS – BEATLES EMLÉKZENEKAR

21:30 Pódiumszínpad,  DEMETER ERIK 17. oldal

22:00 Apor-híd A HAGYOMÁNY AZ HAGYOMÁNY - DENEVÉRSÉTA VIII. 10. oldal

22:30 Elevenkert,  IRÁN – koncert

23:00 Borszínpad,  DJ EMBRYO 

00:00 Elevenkert,  DJ POPDAVEC

 

Augusztus 27. szombat

10.00 PMK,  A BALATON LEGENDÁJA ÚJRAÉLED (14:00-ig)

10.00 PMK KÉRDÉSE VAN? SEGÍTÜNK! (14:00-ig) 24. oldal

10:00 Japánkert,  JAPÁNKERT WORKSHOP ÉS DEMONSTRÁCIÓ

10:00 Falrafel Galéria, TALÁLKOZÁS A BUDDHA EREKLYÉKKEL – megnyitó

11:00 Fő tér, KÉZMŰVES ÉS KREATÍV FOGLALKOZÁSOK (18:00-ig) 

11.00 PMK, ÍRÓ-OLVASÓ TALÁLKOZÓ – vendég: Nyulász Péter 

11:00 Kacsakő Bisztró, SZÍNES KÖVEK – kőfestés (16:00-ig)

11:00 Tourinform udvar,  HELLÓ, FELSÉG! könyvbemutató, kézműveskedés

11:00 Fő tér, ART CAPITAL: NYITOTT HELYZET - Szirtes János performansza (15:15-ig)

12:00 Zeneiskola előtt,  JÓTÉKONYSÁGI BOLHAPIAC (20:00-ig)

14:00 Dumtsa Korzó,  ÓRIÁSBUBORÉK-EREGETÉS

14:00 Offline Center,  EXTRÉM OFFLINE - sport-bemutató (20:00-ig)

14:00 Patak színpad,  IttéSMOST TÁRSULAT – improvizációs színház

15:00 Fő tér,  AZ ART CAPITAL MEGNYITÓJA

15.00 Apor-híd,  PINCESÉTA SPECIÁL VIII. - MÉLYBŐL A MAGASBA

15:00 Szerb u. 2/a.,  NYITOTT SZÖVŐSZÉKEK – műhelylátogatás

15:30 Patak színpad, IttéSMOST TÁRSULAT – improvizációs színház

15:30 Borszínpad, KOVÁCS GÉMES JULIANNA és a KELETVARÁZS

15:45 Dalmát Szamár Bisztro, SZÖVEGEK BÁRHOL – fe Lugossy László projektének megnyitója

16:00 Tourinform udvar, PARTI MEDVE – könyvbemutató, kiállításmegnyitó 

16:00 Art6 Szalon, ART6 VIRÁGVARÁZS – DIVATBEMUTATÓ

16:00 Borszínpad, ZUMBABEMUTATÓ ZUMBA ÉVÁVAL

16:30 Barcsay Múzeum, ART CAPITAL: IDŐTLEN JELENLÉT – IGOR MINÁRIK kiállításának megnyitója

16:30 Fő té,r VAJASPÁNKÓ – a Trambulin Színház előadása

16:30 Elevenkert, MANITOU LOVE – koncert

17:00 Bükkös-patak, GUMIKACSA VERSENY

17:00 RÉV, belváros, VÍZI TÁRLATVEZETÉS a River-Pool installációban 

17.00 Ulcisia Ifjúsági Klub, FEHÉR TEÁTÓL A FEKETE TEÁIG

17:00 Erdész Galéria, KONTEXTUSOK, kisgrafikák nagy művészektől

17:00 Városi Vendéghá,z KÓSTOLJON BELE SZENTENDRÉBE! (21:00-ig),

17:00 Dumtsa Korzó, BÁBOS GYEREKFOGLALKOZÁS - Mátyás Zoltán 

17.00 Pódiumszínpad, DEMETER ERIK

17.00 Dumtsa Korzó, BRÓDERS DUÓ - punk és rock zene

17:15 Főposta előtti tér, KÖZTÉRI MŰVEK AVATÁSA

17:30 Borszínpad, KRISTIANVICTORKREUTZ együttes

17:30 Városháza, VIETNAM – úti beszámoló

18.00 Ferenczy Múzeum, FELÚJÍTOTT EMLÉKEZET - Asztalos Zsolt kiállításának megnyitója

18:00 Elevenkert, DJÜM DJÜM - koncert 

18.00 Dumtsa Korzó, DESCARADURA - latin zene

18:00 Pódiumszínpad, PINK PANTHERS TSE TÁNCOS VILLÁMCSŐDÜLETE

18:00 Kecskés-próbaterem, L. KECSKÉS ANDRÁS ZENESZERZŐI ESTJE

18:30 Fő tér NÉNJE BOLOND MESÉI – a Trambulin Színház előadása 

18.45 Ámos - Anna Margit Múzeum UTOLSÓ ÍTÉLET - ANNA MARGIT kiállításának megnyitója. Megnyitja: Kolozsváry Mariann

19.00 Rév kishajó, kikötő A NAGY ÁTKELÉS - KISHAJÓSÉTA

19:00 Borszínpad, VALAMI SWING 

19:00 Pódiumszínpad, STREET SALSA – a Carmen Salsa Dance Clubbal

19:00 Kacsakő Bisztró, AKT NAGYZENEKAR – koncert

19.00 Mana Ékszerstúdió, MANA-HANG

19:30 Elevenkert, FANTOM FUNK – koncert

19:30 Alkotmány u. 1., ST. MARTIN KONCERT

20:00 Mondvacsinált utca DJ PATONAY (00:02-ig)

20:00 Dumtsa Korzó TERRA PROFONDA, kocsma-zeneszínházi est

20:30 Borszínpad JÓNÁS VERA EXPERIMENT 

20:50 Dumtsa korzó TŰZZSONGLŐR BEMUTATÓ - Drávai Zója

21:00 Mana Ékszerstúdió MANA-HANG

21:00 Elevenkert MOHA ZENEKAR

21:15 Városi Vendégház ÉTELFESTÉK – árverés

22.00 Dumtsa Korzó ORBÁN BORI DUÓ – sanzon és jazz 

22:30 Borszínpad BESH'O'DROM 

22:30 Elevenkert PRESSZÓ TANGÓ LIBIDÓ

00:00 Elevenkert DJ EMBRYO

00:00 Borszínpad DJ SUEFO 

 

Augusztus 28. vasárnap

11:00 Japánkert, JAPÁN KARDVÍVÁS ÉS SZAMURÁJ KARDVÍVÁS

11:00 Kacsakő Bisztró, SZÍNES KÖVEK (16:00-ig)

11:00 ART6 Szalon, ART6 VIRÁGVARÁZS – gyerekprogram

14:00 Fő tér, UTCASZÍNHÁZ, interaktív színházi foglalkozás (20:00-ig)

14:00 Dumtsa Korzó, ASZFALTRAJZVERSENY (16:00-ig)

14:00 Dorothea Bistro Café, AZ ÚJRAHASZNOSÍTÁS MŰVÉSZETE – workshop (17:00-ig)

15.00 Apor-híd, KÓSTOLOM! – szentendrei borászok szentendrei kertekben  

15:00 Szerb u. 2/a., NYITOTT SZÖVŐSZÉKEK – műhelylátogatás

15:00 Patak színpad, IttéSMOSTTÁRSULAT - improvizációs színház

15:30 Borszínpad, WELLDANCE SE TÁNCBEMUTATÓJA

16:00 Tourinform udvar,  HANGA ÉS VÁRKONY SZENTENDRÉN NYOMOZ

16:00 Városháza,  AZ ÉDEN KERTJE ÉS A MAGYARSÁG VIRÁGAI

16:30 Patak színpad, IttéSMOSTTÁRSULAT - improvizációs színház

16:30 Borszínpad, COQUETTE JAZZ BAND

16:30 Elevenker,t KORINN AKUSZTIK – koncert

17:00 Városi Vendégház, KÓSTOLJON BELE SZENTENDRÉBE! (21:00-IG)

17.00 Apor-híd, RAB RÁBY NYOMÁBAN - KINCSKERESŐ TÚRA

17:00 Dumtsa Korzó, BRÓDERS DUÓ

18:00 Elevenkert, 5 VAGY SÁRKÁNY – koncert

18:00 Borszínpad, HELLO KIDS ZENEKAR

18:00 Pódiumszínpad, DEMETER ERIK

18.00 Dumtsa Korzó, PAPA DIXI BAND 

18.00 Kecskés-próbaterem, CSOMASZ TÓTH KÁLMÁN EMLÉKEZETE 

19:00 Kacsakő Bisztró, A HELY SZELLEME KONCERT ÉS PERFORMANCE

19:30 Szántó Emlék- és Imaház, IZRAEL JELENLÉTE

19:30 Borszínpad, VOLVOX ZENEKAR 

19:30 Elevenkert, LIONS OF SUBURBIA – koncert

20.00 Dumtsa Korzó, DEMETER ERIK

20:00 Mondvacsinált utca, DJ PITYKE RETRO PARTYl

21:00 Elevenkert, CSÁSZÁRI PILLANATMŰVEK – koncert

21:00 Fő tér, 10. NEONEON FÉNYFŐTÉR – DJ Elf

22:30 Elevenkert, KISTEHÉN KONCERT

 

Programok mindhárom napon

 

PMK,  RETRO KÖNYVVÁSÁR (csak péntek, szombat)

PMK,  PRÓBÁLJA KI! (csak péntek, szombat)

P’Art Mozi előtt,  MOZIBAZÁR (csak péntek, szombat)

Fő tér, KÉZMŰVES ÉS KREATÍV FOGLALKOZÁSOK (szombat, vasárnap)

P’Art Mozi, FELNŐTTMEGŐRZŐ – TÁRSASJÁTÉKOS KLUB

Dumtsa Korzó, KÉPZŐ-, IPARMŰVÉSZETI és KÉZMŰVES VÁSÁR

Dumtsa Korzó, LÁTVÁNYSZOBRÁSZAT -Pistyur Imre

Dumtsa Korzó, RÁCZ ZITA selyemfestő kiállítása

Dumtsa Korzó, NYITOTT MŰTEREM - Siklósi Krisztina kéziszövő

Dumtsa Korzó, GYEREKPROGRAMOK – játszósarok, MagicBox, kézművesség 

Péter-Pál u. 1-5., MONDVACSINÁLT UTCA FESZTIVÁL

Dorothea Bistro Café, JAZZ LONGUE: DJ LEONARDO (szombat, vasárnap éjjel) 

VLS Pinceműhely, 100 ÉVES A DADAIZMUS

MANK Galéria, HORKAY ISTVÁN ÉS MOLNÁR GYULA: HATÁRESETEK ’70

Erdész Galéria & Design, KONTEXTUSOK

Falrafel Galéria, TALÁLKOZÁS A BUDDHA EREKLYÉKKEL (szombat, vasárnap)

Ínyenc zenés bisztró, FIATAL KÉPZŐMŰVÉSZEK KIÁLLÍTÁSA

Elevenkert, ZIGGURAT PROJECT PERFORMANSZ KOMMANDÓ

Görög utca, CITY SHOTS - BIHON GYŐZŐ és GULYÁS ANDREA kiállítása

Duna-korzó,  BORUTCA 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nyitóoldal | Tedd a kedvencek közé | Legyen ez a nyitólapom | HÍRLEVÉL | TÉRKÉP | INFO | KAPCSOLAT | IMPRESSZUM
SZENTENDREI TOURINFORM IRODA | SZENTENDRE VÁROS ÖNKORMÁNYZATA

© Szentendrei Új Kulturális Központ | Portálfejlesztés: Juhász Angéla

Szentendre és Vidéke
Partmozi
elevenkert
Tourinform
PMK
Ferenczy Múzeum
Muvészet Malom
PMK
Skanzen
Vujicsics Tihamér Zeneiskola
Dumtsa Korzó
szentendre.hu