Ugrás a tartalomhoz

ANNAMÁNIA szenior tánc

ANNAMÁNIA – A Táncélmény Kikötője

Az ANNAMÁNIA tánccsoport ötvözi a hagyományos és modern táncokat magyar zenékkel, saját koreográfiákkal, egyedi hangulattal és energiával. 
A szenior korosztály érdeklődését igyekszünk kielégíteni, de korhatár nincs. Jöhetsz egyedül is, és nem szükséges előképzettség sem.
A mosoly, vidámság, lendület, pozitivitás, szeretet, segítőkészség, egymás elfogadása alapértékeink közé tartozik.
2022. januárjában indultunk egy fővel, s mára kb. 700 aktív táncos csatlakozott lelkes és impulzív csapatunkhoz.
Célunk, hogy minél többen ismerjék meg a magyar zenék és táncok lelkünket töltő és érzelmeinkre ható áldását. 
Legyen az nosztalgikus régi vagy újkori dallam, divatos modern sláger vagy klasszikus zene. Feltöltenek energiával, boldogsággal, megmozgatva agyunkat – testünket, érezzük, hogy táncolni jó!
 
Jelszavunk:
TÁNC-BARÁTSÁG-ÉLET
Együtt lenni jó, együtt táncolni még jobb
💛🤍🩶
Köszönjük, hogy elolvastad, s reméljük csapatunk felkeltette érdeklődésedet!
Várunk szeretettel, csatlakozz és éld át az ANNAMÁNIA táncélményt!
 
A táncélmény helye: Dunaparti Művelődési Ház (Szentendre, Dunakorzó 18.)
Ideje: 2025. október 16. 10 órától 11-ig (csütörtök, heti rendszerességgel, első alkalom ingyenes)
 
Oktató: Hüttner Ildikó, képzett szeniortánc oktató
Telefon: 06-20-393-1453